Виготовлення штампів на замовлення будь-якої складності

Комплекс послуг з виготовлення та обробки металевих виробів

Відправити запит


Відправити

VPS Metall - висококласне виготовлення штампів за розумну ціну

Компанія ВПС Металл пропонує всі види виготовлення штампів, у т. ч. усі види робіт на верстатах з ЧПУ. Числове програмне управління верстатів дозволяє нам автоматизувати роботу, а нашим клієнтам отримати високоточні вироби в стислі терміни.

Відео про нас

Чому варто звернутися саме до VPS Metall:

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Швидкий прорахунок замовлення - в середньому, 2 робочі дні (залежно від об'єму)

КРАЩА ЯКІСТЬ

Висока точність обробки та використання будь-яких матеріалів

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Доступні ціни (верстати з ЧПУ дозволяють скоротити обсяг робіт, а значить – знизити вартість послуг).

ЗНИЖКИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ

Знижки на замовлення серійного виробництва.

ВІДВАНТАЖЕННЯ І ДОСТАВКА ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Здійснюємо доставку по всій Україні.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ВАШОЇ ДЕТАЛІ

Розрахувати вартість

Приклади наших робіт:

Приклад виготовлення штампу
Приклад виготовлення штампу
Приклад виготовлення штампу
Приклад виготовлення штампу
Приклад виготовлення штампу

З ким ми працюємо:

ПРИВАТНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виготовляємо поодинокі замовлення та дрібний опт, та пропонуємо виготовлення прототипу (пробна деталь) до замовлення партії

ВЕЛИКІ ПІДПРИЄМСТВА

У галузях: машинобудування, вагонобудування, металоконструкції, сільське господарство, суднобудування, гірничодобувна та ін.

ДЕРЖАВНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виконуємо близько 12 великих тендерів щомісяця

VPS Metall - найкращий постачальник послуг із штампування

Компанія VPS Metall завдяки накопиченому досвіду пропонує проектування та виготовлення штампів для листового штампування, згинання та формування металу, а також штамп просічка для етикеток, кол'єреток, календариків тощо

При проектуванні штампів будь-якої складності та призначення ми пропонуємо варіант, який оптимально скоротити витрати матеріалу – отже, знизити матеріальні витрати клієнта.

Якщо використовується креслення клієнта, то ми пропонуємо допомогу з його доопрацювання та удосконалення. Це дозволяє упростити та здешевити процес виготовлення, скоротити термін виконання та вартість замовлення.

У металообробці штампи бувають рубочними, формоутворюючими, рельєфно-формувальними та комбінованими. Підприємства компанії VSP Metall використовуючи накопичений досвід, займаються виробництвом та проектуванням холодного штампування, призначеного для згинання, формування та штампування листового металу.

Підприємства компанії VSP Metall у Дніпрі займаються проектуванням креслень штампів будь-якого призначення та складності. Співробітники конструкторського бюро компанії запропонують вам найоптимальніший варіант на виготовлення штампів, призначених для холодного штампування, який не тільки дозволить виконати замовлення швидко, а й скоротить витрати металу, тим самим знизивши собівартість, а отже, і остаточну ціну продукції. Пропонований клієнтом креслення обов’язково буде доопрацьовано, але тільки за вашою згодою. Така оптимізація технічної документації дозволить зменшити витрати на виготовлення штампів.
Наша компанія виконує виготовлення штампів як у серійному виробництві, так і деталі на замовлення, здійснюючи розрахунки протягом 2 робочих днів. Співробітники конструкторського бюро допомагають оптимізувати та створити креслення, незалежно від призначення виробу та його складності. Завдяки обладнанню з ЧПУ ми досягаємо високої точності виробів, при цьому ціни на наші послуги нижчі за ринкові. Низькі ціни досягаються оптимізацією креслень, якою займаються кваліфіковані конструктори нашої компанії, та використання толінгових схем постачання сировини.Телефон для довідок та заказів - +38 (098) 389-08-68Інші наші послуги: Токарні роботи, Металообробка, Фрезерні роботи, Зубофрезерні роботи, Виготовлення штампів, Виготовлення прессформ, Лазерна різка .