Зубофрезерна обробка на замовлення

Комплекс послуг з виготовлення та обробки металевих виробів

Відправити запит


Відправити

VPS Metall - висококласна зубофрезерна обробка за розумну ціну

Компанія ВПС Метал пропонує всі види зубофрезерної обробки деталей, у тому числі зубофрезерні роботи на верстатах з ЧПУ. Числове програмне управління верстатів дозволяє нам автоматизувати роботу, а нашим клієнтам отримати високоточні вироби в стислі терміни.

Відео про нас

Чому варто звернутися саме до VPS Metall:

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Швидкий прорахунок замовлення - в середньому, 2 робочі дні (залежно від об'єму)

КРАЩА ЯКІСТЬ

Висока точність обробки та використання будь-яких матеріалів

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Доступні ціни (верстати з ЧПУ дозволяють скоротити обсяг робіт, а значить – знизити вартість послуг).

ЗНИЖКИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛІВ

Знижки на замовлення серійного виробництва.

ВІДВАНТАЖЕННЯ І ДОСТАВКА ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Здійснюємо доставку по всій Україні.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ВАШОЇ ДЕТАЛІ

Розрахувати вартість

Приклади наших робіт:

Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт
Приклад зубофрезерних робіт

З ким ми працюємо:

ПРИВАТНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виготовляємо поодинокі замовлення та дрібний опт, та пропонуємо виготовлення прототипу (пробна деталь) до замовлення партії

ВЕЛИКІ ПІДПРИЄМСТВА

У галузях: машинобудування, вагонобудування, металоконструкції, сільське господарство, суднобудування, гірничодобувна та ін.

ДЕРЖАВНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виконуємо близько 12 великих тендерів щомісяця

VPS Metall - найкращий постачальник послуг із зубофрезерної обробки

До процесів механічної обробки деталей відносяться роботи з виготовлення шестерень та різних зубчастих деталей. Їх виробляють за допомогою фрезерних верстатів, роблячи нарізування зуба спеціальною фрезою, що має певну форму. При цьому досягається заданий профіль та розмір зуба. Таким чином, зубофрезерні роботи мають досить вузьку спеціалізацію, що дозволяє виробляти косозубі прямозубі циліндричні шестерні, шевронні зубчасті колеса. На сьогоднішній день у Дніпрі нарізка зубів фрезою є найпоширенішим, хоч і трудомістким методом. Це з тим, що зубофрезерні роботи з металу здатні забезпечити як високу якість, а й максимальну точність виготовлення різного роду шестерень і зубчастих коліс. У нашій компанії ви зможете замовити виготовлення деталей на замовлення, виробництво прямозубих, косозубих шестерень, черв'ячних коліс та черв'яків, а також зірок, що використовуються в ланцюгових передачах, шліцевих валів. Ці та багато інших деталей компанія VSP Metall виробляє, виконуючи зубофрезерні роботи, як у серійному виробництві, так і на замовлення. Терміни виконання навіть із розробкою креслень конструкторським відділом не перевищують 5 робочих днів. Ціни, за якими ми пропонуємо свої послуги нижче ринкових завдяки відмінним логістичним заходам, використанню толінгових схем постачання сировини та доопрацюванню креслень замовника. Наші підприємства здатні виконати замовлення виготовлення деталей будь-якої складності. Ви отримаєте деталі у будь-якій точці України та знижки при оформленні серійного замовлення.Телефон для довідок та замовлення - +38 (098) 389-08-68Інші наші послуги: Токарні роботи, Металообробка, Фрезерні роботи, Зубофрезерні роботи, Виготовлення штампів, Виготовлення прессформ, Лазерна різка .