Компанія VPS Metall успішно працює на Українському ринку металообробки із 2002 року. Залишатися вигідним партнером для кожного клієнта нам допомагає дотримання золотого правила будь-якого бізнесу – гарна якість за розумні гроші.

За 20 років роботи ми зібрали штат кваліфікованих працівників та оснастили своє виробництво найкращим обладнанням. Це дозволяє швидко виготовляти будь-які вироби з максимальною економією матеріалів та робочих ресурсів. Тому наші клієнти ніколи не переплачують і отримують вироби лише високої якості.

Наше кредо – працювати так, щоб кожен клієнт залишався задоволеним та ставав постійним. Незалежно від обсягу замовлення, кожен замовник знаходить у нашій компанії уважне ставлення та допомогу у виборі оптимального варіанта виробництва.

КОЛОСАЛЬНИЙ ДОСВІД

За час роботи нашої організації ми вивчили тонкощі роботи з металом, як ніхто інший.

ШИРОКИЙ СЕРВІС

Перелік послуг, що надаються нами, задовольнить будь-якого замовника. Ми готові до типових завдань і не робимо перед нестандартними рішеннями.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Руками або ЧПУ верстатом – наші інженери ретельно доведуть будь-який виріб до необхідного класу точності.


СУЧАСНІ

Ми крокуємо в ногу за часом. Наше обладнання відповідає сучасним вимогам. Ми використовуємо свіже програмне забезпечення.

СМІЛИВІ

Регулярним виконанням нестандартних завдань ми виховали у собі сміливість до виконання завдань будь-якої складності. Ми не підведемо!

ВІДПОВІДАЛЬНІ

Ми серйозно підходимо до підбору персоналу, і кожен наш співробітник – важлива деталь у злагодженому механізмі.

ВІДКРИТІ

Ми завжди на зв’язку, готові обговорити завдання та надати підтримку. Конструктивний діалог – наше все!