Вид прокату:

Труба кругла

Труба профільная

Квадрат/прямокутник

Коло/Дрот/Катанка/Арматура

Плоский прокат

Шестикутник

Куточок рівнополочний

Куточок нерівнополочний

Матеріал:

Вкажіть густину матеріалу, г/см³:

Діаметр D, мм:

Товщина стінки S, мм:

Довжина, м:

Сторона А, мм:

Сторона В, мм:

Товщина стінки S, мм:

Довжина, м:

Сторона А, мм:

Сторона В, мм:

Довжина, м:

Діаметр D, мм:

Довщина, м:

Товщина, мм:

Ширина A, мм:

Довжина B, м:

Номер S, мм:

Довжина, м:

Сторона А, мм:

Товщина стінки S, мм:

Довжина, м:

Сторона А, мм:

Сторона В, мм:

Товщина стінки S, мм:

Довжина, м:

Калькулятор маси від VPS Metal

У процесі покупки металопрокату дуже часто важливим буває правильно розрахувати вагу металу. У будівельних планах часто наводиться розрахунок металу, у якому його кількість вказується в одиницях чи метрах кожного окремого виду металу. Однак для транспортування буває важливим заздалегідь визначитися з вантажопідйомністю техніки, що замовляється. Ось тут і постає питання про те, як зробити розрахунок ваги металопрокату.

Звичайно, можна зробити розрахунок маси металу по-старому. Для цього буде потрібно калькулятор, величезна кількість формул, що допомагають обчислити обсяг металопрокату тієї чи іншої форми, таблиці, що відображають теоретичну масу ваги металу в тій чи іншій його одиниці. Але такий спосіб розрахунку ваги металу є дуже трудомістким. Адже для того, щоб розрахувати масу металу вручну, потрібна величезна кількість даних, та й знань. Такий розрахунок неможливо здійснити без багатьох спеціалізованих таблиць. І тут на допомогу покупцеві приходить сучасна наука, яка винайшла калькулятор ваги металу.

Перший калькулятор розрахунку маси металу було розроблено кілька років тому. Сьогодні без калькулятора маси металопрокату не обходиться практично жодна розробка будівельної документації. Такий калькулятор замінює безліч складних, дуже складних операцій. З його допомогою можна розрахувати, наприклад, вага нержавіючої сталі, маючи кілька вхідних параметрів (розмірів того чи іншого виду металопрокату). Калькулятор металопрокату являє собою спеціальну програму, яка дозволяє, маючи на вході деяку кількість даних про метал, що отримується, отримати досить точний розрахунок ваги металопрокату. Наприклад, для розрахунку ваги труби за допомогою калькулятора металу потрібно знати її діаметр, товщину та довжину. Цих даних цілком достатньо для того, щоб дізнатися вагу однієї труби, яка виготовлена згідно з гостем. Такий металевий калькулятор розробляється для кожного виду металопрокату окремо. З його допомогою можна розрахувати не тільки вагу металу, а й кількість одиниць металопрокату в одиниці ваги (наприклад, тонна). Така функція калькулятора по металу дуже корисна, коли потрібно зрозуміти скільки штук певного виду металопрокату можна завантажити в ту чи іншу машину.

Більшість постачальників металу, що поважають себе, розміщують на своїх сайтах калькулятор металу онлайн. Такий калькулятор маси металу дозволяє розрахувати вагу будь-якого металопрокату, використовуючи комп'ютер та вихід в інтернет. Але не завжди є можливість возити із собою комп'ютер. Тому багато сайтів пропонують калькулятор металопрокату на телефон. Це дуже зручно для розрахунку ваги металопрокату дома у постачальника. Така функція стане в нагоді і фахівцю-постачальнику, який працює, що називається «в полях», постійно роз'їжджаючи постачальниками та виробниками металопрокату.

Калькулятор металів допомагає покупцеві уникнути обдурювання та обману. Справа в тому, що сьогодні, як і у всіх сферах, у галузі металопрокату почастішали випадки шахрайства. Найчастіше постачальники самостійно називають вагу металу. Розрахувати на місці вагу без використання калькулятора металу практично неможливо. Через війну споживач виявляється ошуканим недобросовісним постачальником, переплачуючи величезні суми за що. Металевий калькулятор онлайн стає потрібною функцією, коли потрібно розрахувати скільки металу можна використовувати в тому чи іншому будівництві. Адже кожен фундамент може витримати на собі певну вагу. Але й зайве зміцнення опори будівлі не має сенсу. Адже це не лише затратно, а й збільшує термін будівництва.

Безперечно, калькулятор металу розрахунку маси є незамінним винаходом людства. Сьогодні над його удосконаленням працюють десятки фахівців у різних компаніях, у тому числі й у компанії "VPS Metall" на сайті https://vpsmetall.com.ua/https://vpsmetall.com.ua/ . Адже фірмам, які використовують у процесі виробництва метал, калькулятор здатний значно полегшити життя. Його застосування допомагає скоротити витрати, так як дуже важливо точно знати вагу металопрокату, що купується.