Лазерне різання на замовлення.

Комплекс послуг з виготовлення та обробки металевих виробів

Відправити запит


Відправити

VPS Metall - висококласне лазерне різання за розумною ціною

Компанія ВПС Метал пропонує всі види лазерного різання, в т.ч. всі види робіт на верстатах з ЧПУ. Числове програмне керування верстатів дозволяє нам автоматизувати роботу, а нашим клієнтам отримати високоточні вироби у стислий термін.

Відео про нас

Чому варто звернутися саме до VPS Metall:

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Швидкий прорахунок замовлення – в середньому, 2 робочі дні (залежно від обсягу)

КРАЩА ЯКІСТЬ

Висока точність обробки та використання будь-яких матеріалів

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Доступні ціни (верстати з ЧПУ дозволяють скоротити обсяг робіт, а отже – знизити вартість послуг).

ЗНИЖКИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛІВ

Знижки на замовлення серійного виробництва.

ВІДВАНТАЖЕННЯ І ДОСТАВКА ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Здійснюємо доставку по всій Україні.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ВАШОЇ ДЕТАЛІ

Розрахувати вартість

Приклади наших робіт:

Приклад лазерной резки
Приклад лазерной резки
Приклад лазерной резки
Приклад лазерной резки
Приклад лазерной резки

З ким ми працюємо:

ПРИВАТНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виготовляємо поодинокі замовлення та дрібний опт, і пропонуємо виготовлення прототипу (пробна деталь) до замовлення партії

ВЕЛИКІ ПІДПРИЄМСТВА

У галузях: машинобудування, вагонобудування, металоконструкції, сільське господарство, суднобудування, гірничодобувна тощо.

ДЕРЖАВНІ ЗАМОВНИКИ

Ми виконуємо близько 12 великих тендерів щомісяця

VPS Metall - найкращий постачальник послуг лазерного різання

Компанія VPS Metall вповнює лазерне різання на замовлення у м.Дніпро на високоточних сучасних верстатах з ЧПУ. Завдяки нашим потужностям їхнього металевого листа можна вирізати практично всі, навіть найскладніші металокострукції. Лазер дозволяє виробляти деталі як простої так і складної форми, гарантуючи високу точність та швидкість різання. Ми беремо в роботу практично будь-які матеріали. Технологія різання: при дії лазерного променя метал ділянки, що розрізається, плавиться, випаровується або видується струменем газу.


Наше виробництво знаходиться у м.Дніпро. Приймаємо замовлення на будь-які послуги металообробки, включаючи виробництво виробів із металу на замовлення з усієї України та зарубіжжя. Здійснюємо доставку по всій Україні.


Лазерне різання металу м.Дніпро виконується за допомогою спеціального обладнання, яке створює промінь з енергетичним зарядом. Вплив лазерного променя на метал повністю руйнує його в точці, куди він спрямований. У компанії VPS Metall фахівці ставляться до надання послуги ретельно, завдяки чому лазерне різання не залишає жодних дефектів на металі.

Переваги лазерного різання металу в м.Дніпро

-мінімальний термін виготовлення

-вузькі різи з мінімальною зоною термічного впливу

-мінімальні деформації, як тимчасові в процесі різання, так і залишкові після повного остигання

-високий рівень точності виготовлення

-висока продуктивність

-висока якість поверхні різу

-можливість виконання навіть дуже складних деталей

Процес лазерного різання металу

Лазерне різання - високоточний та ефективний метод різання металу, який широко використовується в різних галузях промисловості. Процес здійснюється за допомогою верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПУ), які оснащені лазером, що випромінює потужний промінь світла. Лазерний промінь фокусується на поверхні металу, а тепло, що виділяється лазерним променем, плавить або випаровує метал, дозволяючи вирізати з нього потрібні форми та візерунки.


На закінчення можна сказати, що лазерне різання на верстатах з ЧПУ - це високоточний і ефективний процес, який дозволяє легко розрізати метал на складні форми та візерунки. Процес контролюється спеціалізованим програмним забезпеченням, що дозволяє точно контролювати лазерний промінь та параметри різання. В результаті виходить чистий, точний та високоякісний різ, який ідеально підходить для широкого спектру застосувань.


Телефон для довідок та замовлень - +38 (098) 389-08-68


Інші наші послуги: Токарні роботи, Металообробка, Фрезерні роботи, Зубофрезерні роботи, Виготовлення штампів, Виготовлення прессформ, Лазерна різка .