Компанія VSP Metall виконує будь-які види робіт, пов’язані з металообробкою та виготовленням з різних матеріалів деталей, що застосовуються у промисловості, будівництві та інших сферах. До наших послуг також входить листова металообробка на замовлення, обробка сплавів, кольорових металів та сталі різних видів, у тому числі, з використанням ЧПУ верстатів.

Ми застосовуємо різні технології механічної обробки металу та виконуємо низку специфічних робіт, до яких допускаються лише досвідчені фахівці зі стажем від 10 років. Це:

– фрезерні роботи;
– токарні роботи;
– круглошліфувальні роботи;
– плоскошліфувальні роботи;
– слюсарні роботи;
– долбіжні роботи;
– обробка металу;
– зубофрезерні роботи.

Виготовлення металовиробів на основі індивідуального підходу до клієнта

Надані послуги з металообробки передбачають можливість роботи з індивідуальних креслень клієнтів, а також спрощення штампів для зниження собівартості виробів. Крім того, ми готові прорахувати будь-який проект у середньому протягом 1-2 робочих днів. Фахівці нашої компанії працюють з будь-якими матеріалами та створюють вироби різної складності. Знижки у разі оптових замовлень, а також можливість доставки нашої продукції в будь-якому місті України зробить співпрацю з нами ще приємнішою.

Послуги з металообробки за ГОСТами та за кресленнями

Однією з ключових переваг компанії VSP Metall є виконання замовлень за ГОСТами, а також за індивідуальними кресленнями клієнтів. Ми надаємо якісні послуги з металообробки. При цьому, незалежно від проекту, взятого за основу, якість кожного виробу відповідає найвищим стандартам. Технології, які ми застосовуємо, мають на меті скорочення виробничих витрат і, як наслідок, зниження вартості продукції.

Ми не зупиняємось на досягнутому, постійно нарощуючи свої виробничі потужності, покращуючи якість та розширюючи номенклатуру продукції, що виготовляється. Особливу увагу компанія приділяє менеджменту та логістиці, забезпечуючи ще зручнішу та вигіднішу співпрацю з нашими клієнтами.

Практикуючи суто індивідуальний підхід до кожного замовника, ми домагаємося не тільки хороших відгуків, а й постійного професійного зростання своїх співробітників. При цьому якість продукції часто перевершують будь-які очікування наших клієнтів.

Металообробка деталей

Якщо вам потрібна металообробка в Дніпропетровську, з радістю чекаємо на вас у нашому офісі. Отримати попередню консультацію або зробити замовлення ви можете, зв’язавшись з нами по телефону +38 (098) 389-08-68 або електронною поштою.

Будь-яку інформацію щодо стандартних проектів можна дізнатися на нашому сайті, детальніше ознайомившись зі списком ГОСТів, а також з особливостями інших супутніх послуг.